Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 158

Tablett

Tablett - Um?ní, starožitnosti, šperky

Silber 800, Marke J. C. Klinkosch, rechteckige Grundform, geschwungener mehrpassiger Rand, Amtspunze Tukan 1922-2001, 1. Hälfte 20. Jhdt.375,6 g

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

20.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Tablett

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 07.01. - 20.01.2014