Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 129

Wolfgang Heinz Unger

Wolfgang Heinz Unger - Um?ní, starožitnosti, šperky

(geb. 1929 Halle, Besuch der Kunsthochschule Burg Giebichenstein bei Prof. Crodel) Bunter Blumenstrauß in Vase, signiert W. H. Unger, Öl auf Karton, 40 x 30 cm, gerahmt, gering bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

20.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wolfgang Heinz Unger

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 07.01. - 20.01.2014