Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 54

Brillant Damenring

Brillant Damenring - Um?ní, starožitnosti, šperky

Weißgold 585, besetzt mit 1 Altschliffbrillant ca. 0,50 ct, 6 kleineren Altschliffbrillanten, zusammen ca. 0,20 ct, RW 56, 2 g, Fassung seitlich abgerieben øG2

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

20.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Brillant Damenring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 07.01. - 20.01.2014