Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 41

2 Broschen

2 Broschen - Schmuck

Gold 585, tlw. Silber, Altschliffdiamanten, Diamantrauten zus. ca. 0,15 ct, Kultur perlen, tlw. österr. Amtspunze 1872-1922, 5,9 g, eine Raute durch Imitationsstein ersetzt øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

17.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

2 Broschen

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 17.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2014