Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7074

Engelskopf,

im Stil der Renaissance, 19. Jh., Holz geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, 30 x 29 cm, Fassungs- und Alterssschäden, (MC).

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

02.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Engelskopf,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 02.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.12. - 02.01.2014