Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909

Gottfried Sieben

Gottfried Sieben - Obrazy

(Stockerau 1856-1918 Wien) "Nach Franzensbad", betitelt, signiert Sieben, Grisailleaquarell, schwarze Tuschfeder und Deckweiß auf Papier, 54 x 38 cm, leicht stockfleckig, o. Passep., o. R.,(Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

07.01.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Gottfried Sieben

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.01.2014 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.01. - 07.01.2014