Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909

Jan Trentan-Havlicek

Jan Trentan-Havlicek - Obrazy

(Brünn 1856-1934 Wien) Landschaft nach E. T. Compton, bezeichnet "nach E. T. Compton/ J. Trentan-Havlicek", Aquarell auf Papier, 26,5 x 36,5 cm, Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

07.01.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:

Jan Trentan-Havlicek

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.01.2014 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.01. - 07.01.2014