Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909

Ernst Schrom *

Ernst Schrom * - Obrazy

(Wien 1902-1969) Dorfstraße in Zöbing, betitelt "Zöbing", monogrammiert ES, Aquarell auf Papier, 30 x 38,5 cm, Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

07.01.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Ernst Schrom *

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.01.2014 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.01. - 07.01.2014