Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

German Grobe

German Grobe - Obrazy

(Hanau 1857-1938 Düsseldorf) Segelschiffe, signiert German Grobe, Öl auf Leinwand, 60,5 x 50,5 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.01.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

German Grobe

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.01.2014 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.01. - 07.01.2014