Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7013

Sockelbecher

Sockelbecher - Um?ní a starožitnosti

Glas, farblos, Wandung weiß überfangen, Medaillon mit färbigen Blütenbukett, Goldrankendekor abgesetzte vergoldete Lippe, verschiedene Schliffmotive Höhe 12,8 cm Böhmen Mitte 19. Jh.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Sockelbecher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 08.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 21.12. - 08.01.2014