Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Künstler 18. Jh.

Künstler 18. Jh. - Um?ní a starožitnosti

Heilige Maria, Öl auf Leinen auf Karton aufkaschiert 39 x 24,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Künstler 18. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 08.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 21.12. - 08.01.2014