Čís. položky 7000

Fritz HASS *

Fritz HASS * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(München 1902 - 1994) "Bayrische Dorfkirche" unten links signiert und datiert: F. Hass 1953, Kohle, Buntstift, Deckweiß auf Papier, ca. 36 x 23 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

09.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Fritz HASS *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.01. - 09.01.2014