Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-406810/0004

Brillantallianzring

Brillantallianzring - Schmuck und Uhren

Gold ca. 580, Brillant im Übergangsschliff ca. 0,15 ct, zwei Saphire, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 58, 5,2 g øG5

30.10.2017 - 15:38

Vyvolávací cena:

Brillantallianzring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 30.10.2017 - 15:38
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 30.10.2017