Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

5 Silhouette-Profilköpfe, 19. Jhdt.

5 Silhouette-Profilköpfe, 19. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

u. a. "Sophie Quathamer", Scherenschnitt, Tusche (2x) auf ovale Porzellanmedaillons und Eglomisé-Goldradierungen (2x), ca. 8,5 x 6,5 cm, je ca.5,5 x 4,5 cm bzw. Durchmesser ca. 5,5 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

09.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.01. - 09.01.2014