Brillantdamenring
Weißgold 585, 12 Brillanten zus. ca. 0,76 ct, ein Saphir ca. 0,50 ct, 6,6 g, RW 55 øG6
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
08.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantdamenring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 08.01.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Tee/Kaffeekanne
- Egon Hofmann *, 2 Bilder:
- .gestempelt/Briefstück - Nr. 29 d bräunlichlila im Viererblock,
- Indien - Branson DeCou (1892-1941), 53 Fotografien