Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Karl Bobies

Karl Bobies - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1865-1897) Rückseite betitelt "Herbst", rechts unten signiert K. Bobies, Öl auf Holzplatte, ca. 30 x 40 cm, gerahmt

Expert: Heinrich Thurnhofer

08.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Karl Bobies

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 08.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 08.01.2014