Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Vilma Eckl *

(Lorch bei Enns 1892-1982 Linz) "Weiblicher Akt", rechts unten signiert V Eckl, Farbkreide auf Papier, ca. 59 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

08.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Vilma Eckl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 08.01.2014