Vilma Eckl *
(Lorch bei Enns 1892-1982 Linz) "Weiblicher Akt", rechts unten signiert V Eckl, Farbkreide auf Papier, ca. 59 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
08.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-
Vilma Eckl *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 08.01.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: