Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-255598/0009

6 kleine Löffel

6 kleine Löffel - Schmuck und Uhren

Silber 812 (13 Lot), österr. Beschauzeichen 1844, 129,9 g, Monogramm E. U., in Etui, dieses beschädigtøx

30.10.2017 - 16:28

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

6 kleine Löffel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 30.10.2017 - 16:28
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 30.10.2017