Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Fritz Fröhlich *

(Linz 1910-2001) Betitelt "Wie es euch scheintso ist es", signiert Fröhlich, nummeriert 50/2, Farblithografie, Blattgröße ca. 64 x 47 cm

Expert: Heinrich Thurnhofer

08.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Fritz Fröhlich *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 08.01.2014