Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hanns Kobinger *

Hanns Kobinger * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1892-1974 Gramastetten) Betitelt "Arbe", rechts unten signiert und datiert H. Kobinger 1944, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße ca. 45 x 55 cm (84)

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

08.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hanns Kobinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 08.01.2014