Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Helmut Kies *

Helmut Kies * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1933 geb.) 2 Blätter u. a. "Reitender", unten signiert Helmut Kies, nummeriert 95/100 und EdA, Lithografien, tlw. in Farbe, Blattgrößen ca. 43 x 61 cm und 48 x 32 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

08.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Helmut Kies *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 08.01.2014