Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Karl Hodina *

Karl Hodina * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1935 geb.) "Landschaft", rechts unten signiert Karl Hodina, E d A (Epreuve d' artiste), Radierung in Farbe, Blattgröße ca. 38 x 61 cm, rechter oberer Blattrand etwas eingerissen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

08.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Karl Hodina *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 08.01.2014