Karl Hodina *
(Wien 1935 geb.) "Landschaft", rechts unten signiert Karl Hodina, E d A (Epreuve d' artiste), Radierung in Farbe, Blattgröße ca. 38 x 61 cm, rechter oberer Blattrand etwas eingerissen
Expert: Christian Wiesinger
08.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Karl Hodina *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 08.01.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: