Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Altschliffdiamant Saphirring

Altschliffdiamant Saphirring - Klenoty

Gold 585, Platin 950, Altschliffbrillanten,-diamanten zus. ca. 0,50 ct, ein Saphir im Cabochonschliff, 3,5 g, RW 53, Oberflächenmerkmaleøg3

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

09.01.2014 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Altschliffdiamant Saphirring

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 09.01.2014 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.12. - 08.01.2014