Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059348/0019

Karl (Charly) Strobl *

(Wien 1900-1969) Blick auf Neapel und den Vesuv, betitelt, monogrammiert und datiert Napoli, Ch. S. (19)28, Aquarell auf Papier, 33 x 57 cm, gerahmt, Mittelbug, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

31.10.2017 - 14:32

Vyvolávací cena:

Karl (Charly) Strobl *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 31.10.2017 - 14:32
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online