Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063525/0001

Künstler 20. Jhdt.

Fischer am Flußufer, signiert Miller, Öl auf Holz, 30 x 40 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

31.10.2017 - 14:34

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 31.10.2017 - 14:34
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online