Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063561/0001

Künstler 19. Jhdt.

Am Flußufer, unleserlich signiert, Öl auf Leinwand, 40 x 52 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

31.10.2017 - 14:35

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 31.10.2017 - 14:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online