Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035712/0001

Rudolf Rössler

(Gablonz, Böhmen 1864-1934 Wien) Die Schöne im Park mit spielenden Kindern, signiert unten links: Rud. Rössler, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 51 x 23 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

25.10.2017 - 15:13

Vyvolávací cena:

Rudolf Rössler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 25.10.2017 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.10. - 25.10.2017