Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035806/0007

Harald Reitterer *

(Wien 1902-1987 Maurach am Achensee) Flöten Melodien, monogrammiert und datiert unten links: HR (19)83, Mischtechnik auf Papier, ca. 44,5 x 32,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

25.10.2017 - 15:32

Vyvolávací cena:

Harald Reitterer *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.10.2017 - 15:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.10. - 25.10.2017