Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035112/0019

Georg Baselitz *

(Deutschbaselitz, Sachsen, 1938 geb.) Ausstellungsplakat - Museum der Moderne Salzburg 2009, rechts unten signiert und datiert Baselitz 09, ca. 83 x 59 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.02.2018 - 15:14

Vyvolávací cena:

Georg Baselitz *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2018 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.02. - 08.02.2018