Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035755/0002

Albert Urban *

(Salzburg 1892-1967) Gebirgsspitzen im Abendlicht, signiert und datiert unten rechts: A. Urban (19)54, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 87 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

25.10.2017 - 15:46

Vyvolávací cena:

Albert Urban *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.10.2017 - 15:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.10. - 25.10.2017