Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035144/0022

Runde und quadratische Schüssel, ovale Platte, Meissen, 1974/78

Porzellan, bunte Blumenbemalung, goldgerändert, unterglasurblaue Schwertermarke mit zwei Schleifstrichen, Durchmesser 25,5 cm, 22,5 x 22,5 cm, 36 x 26,5 cm, Gebrauchsspuren

richard.krautgartner@dorotheum.at

25.10.2017 - 16:18

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.10.2017 - 16:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.10. - 25.10.2017