Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035269/0041

Peter Pongratz *

(Eisenstadt 1940 geb.) Wasserreserven, signiert unten rechts, Farbradierung, Nr. 69/90, ca. 19,5 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

08.02.2018 - 15:26

Vyvolávací cena:

Peter Pongratz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 08.02.2018 - 15:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.02. - 08.02.2018