Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035538/0005

Sebastian Leicht*

(Serbien 1908-2002 Passau) Alt Sindelfingen - Baden Württemberg signiert unten links Leicht, rechts bezeichnet, Öl-Mischtechnik auf Papier, ca. 55 x 41 cm, verglast, gerahmt Ruf 400

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

08.02.2018 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Sebastian Leicht*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 08.02.2018 - 15:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.02. - 08.02.2018