Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140

Alois Kirnig

(Prag 1840-1911) Vesuv im Abendlicht, signiert und datiert unten links: A. Kirnig 1877, Öl auf Leinwand, ca. 22,5 x 36 cm, doubliert, restauriert, gerahmt Ruf 700

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Alois Kirnig

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Dipinti
Datum: 14.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.11. - 14.11.2017