Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 43

Deutsche Schule, 18. Jahrhundert

Bediensteter und Küchenmädchen beim Flirten, Öl auf Leinwand, ca. 95 x 105 cm, gerahmt Ruf 4.000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

14.11.2017 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 7.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Dipinti
Datum: 14.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.11. - 14.11.2017