Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3205

Kronenorden

, Bruststern zum Großkreuz, AR- vergoldet und emailliert, punziert an Nadel und zwei Tragehaken. I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

17.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Kronenorden

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Orden und Auszeichnungen
Datum: 17.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.11. - 17.11.2017