Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3017

Orden der Eisernen Krone,

3. Kl. mit KD, AE - vergoldet und emailliert, Sternchenpunze und Hersteller Wilhelm Kunz Wien, am orig. Band, feine Anfertigungsqualität, seltener Hersteller, I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

17.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Orden der Eisernen Krone,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Řády a vyznamenání
Datum: 17.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.11. - 17.11.2017