Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 21

Südseekulturperlenohrstecker

Südseekulturperlenohrstecker - Schmuck

Gold 585, Silber 800, Altschliffbrillanten zus. ca. 1,50 ct, Durchmesser ca. 16,5 mm, 15,9 g, abnehmbare Gehängeteileøg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Südseekulturperlenohrstecker

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 10.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.12. - 09.01.2014