Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Altschliffbrillantsolitär ca.0,65 ct

Altschliffbrillantsolitär ca.0,65 ct - Schmuck

Gold 585, 4,2 g, RW 52øg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

27.12.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gold 585, 4,2 g, RW 52øg4

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 27.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 24.12.2013