Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Konrad Petrides *

Konrad Petrides * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1864-1943) Bergkirche vor Alpenpanorama, signiert K. Petrides, Öl auf Leinwand, 59,5 x 84,5 cm,. gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Konrad Petrides *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 17.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.12. - 17.12.2013