Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Carl Wiesböck

Carl Wiesböck - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1811-1874) Landschaft, signiert Wiesböck, rückseitig alt bezeichnet und datiert Sebenstein 1850, Öl auf Papier auf Karton, 26 x 36 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.12.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Wiesböck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 17.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.12. - 17.12.2013