Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Dagobert Peche

Dagobert Peche - Starožitnosti, Obrazy

(St. Michael, Szbg., 1887-1923 Mödling) Damenporträt, Holzschnitt, stempelsigniert D. Peche, Stockgröße 14,5 x 14,5 cm, Passep.-Ausschnitt 20 x 20,5 cm, Passep., gerahmt, (EH)

Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer

elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at

17.12.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 175,-
Vyvolávací cena:

Dagobert Peche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 17.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.12. - 17.12.2013