Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Max Sparer *

Max Sparer * - Starožitnosti, Obrazy

(Tramin 1886-1968 Montiggl, Eppan) Gebirgslandschaft, Holzschnitt in Farbe, unleserlich betitelt, handsigniert, datiert M. Sparer 1946, mit Handdruck bezeichnet, Stockgröße 23 x 23 cm, Blattgröße 32,5 x 31 cm, beschnitten, Passep., gerahmt, (EH)

Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer

elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at

17.12.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Max Sparer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 17.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.12. - 17.12.2013