Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Jean RÉMY

Jean RÉMY - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Französisch, 1893 geb.) "Sacre Coeur, Montmartre, Paris" unten mittig signiert: Jean Rémy, Öl auf Leinwand, 60 x 90 cm, gerahmt Ruf 360

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

19.12.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Jean RÉMY

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.12. - 19.12.2013