Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Oskar Laske *

Oskar Laske * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Czernowitz 1874-1951 Wien) "Sauhatz", rechts unten signiert O. Laske, Radierung um 1950, PassepartoutAusschnitt ca. 19 x 18 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Oskar Laske *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.12. - 18.12.2013