Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler 1. Hälfte 19. Jh.

Maler 1. Hälfte 19. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Madonna", Öl auf Leinwand, ca. 56 x 44 cm, gerahmt, Druckstellen, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Maler 1. Hälfte 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.12. - 18.12.2013