Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7002

Breiter Historismus Hocker,

Ende 19 JH, geschweiftes in Form von Löwenköpfen und -pranken beschnitztes Hartholzgestell, braun mattiert, tapezierter Sitz, Alters- und Gebrauchsspuren.

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

18.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Breiter Historismus Hocker,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 18.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 07.12. - 18.12.2013