Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Adolf Frohner *

Adolf Frohner * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Groß Inzersdorf 1934-2007) "3 Grazien", Radierung, nummeriert 67/120, signiert, ca. 52 x 39 cm, Passepartout, Wechselrahmen, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

11.12.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Adolf Frohner *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 11.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.12. - 11.12.2013