Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7012

Yomud Asmalyk

Yomud Asmalyk - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

Flankenschutz eines Kamels, Turkestan, Anfang 20. Jh. ca. 116 x 70 cm. mit Quasten und geflocjhtenen Bändern geziert, Alters und Gebrauchsspuren, Bänder teilweise lose

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Yomud Asmalyk

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 04.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.11. - 04.12.2013