Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7005

Bücherschrank,

Bücherschrank, - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

sogen. amerik. System, 1 Hälfte 20 JH, in Segmente teilbarer Eichenholzkorpus braun mattiert, 5 verglaste Klappen, 185 x 85 x 32.5 cm, Alters- und Gebrauchsspuren, Oberflächenschäden.

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

04.12.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Bücherschrank,

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 04.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.11. - 04.12.2013